Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ühepäevane meeskonnakoolitus „Isejuhtimise algkursus

See on koolitusprogramm nendele kes soovivad töötada organisatsioonis või ettevõttes, kus põhiprotsess on inimese areng, mitte teenindamine, müümine või tootmine. See üks päev ei ole mingi imevigur, mis võluvitsaga kõik inimesed ingliteks muudab J. Küll aga saab ta olla viljakas koos tunnetamise ja mõtlemise päev, mille tulemusel avastatakse seni kasutamata ressursid ja võimalused ning lepitakse ühiselt kokku, kuidas avastatud uued seosed oma igapäevaelus praktikasse rakendada. Selle koolituspäeva lahutamatu osa on praktilised harjutused, mille käigus saadud kogemus aitab üsna täpselt mõista jutu mõtet.

Seminari orienteeruv ajakava on alljärgnev:
09:30 saabumine koolituskohta, suupisted
10:00 Suhtumine, suhted ja vastutus, eeldustes kokkuleppimine
11:30 paus
11:45 Ettevõtte väärtuse loomise protsessi korrastamine
13:15 lõuna
14:15 Enda positsioneerimine, motivatsioonikiri, eesmärgid
15:15 paus
15:30 Meeskondlik harjutus vabas õhus
17:30 paus
17:45 Kuidas luua, hoida ja vajadusel lõpetada suhteid?
18:45 Päeva kokkuvõte

Sellel koolitusel osalejate soovituslik  arv võiks olla kuni 12 – 16 inimest. See võimaldab läbi viia efektiivsed rühmatööd ja praktilised harjutused. Selle koolituspäeva tulemusena kujuneb reeglina inimeste suurem valmisolek näha ettevõtet või organisatsiooni kui tervikut ning mõista  selle terviku toimemehhanisme. Inimesed õpivad väärtustama ja esmatasandil ka looma selgeid suhteid. Peale seda koolitust on meeskond nö häälestatud ühele lainepikkusele ning valmis täiendama enda kui spetsialisti oskusi, et paremini sulanduda ühtsesse ja sünergilisse tervikusse.

Koolituspäeva hind on 1150 eurot ja hinnale lisandub käibemaks. Hinna sees on eelintervjuud, koolituspäev, õppematerjalid füüsilisel ja digitaalsele kujul, abimaterjalide hilisem kasutamine artiklite, filmide ja audioraamatute näol ning seminarile järgnev nõustamine võimalike järgmiste sammude osas, et otsustamine ja vastutamine kujuneks normiks.

Eelnimetatud koolitusel on  100% raha tagasi garantii. Kui tulemus ei rahulda, siis teen esmalt tasuta vigade paranduse ja kui seegi peaks ebaõnnestuma, siis maksan kogu raha tagasi. Seni küll pole seda vaja olnud teha 🙂

Heade soovidega

Aivar Haller
Haller ja Haller OÜ
mentor

1 Comment

 • Elis Paas
  Posted 13.04.2016 at 16:49

  Tere,
  Olen huvitatud leidma meeskonnale (8 inimest) 1-päevast koolitust. Väga selge ei ole, et mida soovime. Sooviks seda koolitus siduda meeskonna team building sellise lõbusama üritusega, seega pigem mitte midagi väga üleliia rasket-tõsist. Kas palun tutvustaksite rohkem, et mis variandid teil on?

  terv,
  Elis

Leave a comment

0.0/5